Zespół Szkół Ogólnokształc±cych Integracyjnych nr 5 w Krakowie

7. DOKUMENTY

Wydarzenia- klasy 4-6 SP i gimnazjum

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS III GIM

Co roku, pod koniec czerwca nadchodzi czas, w którym smutek przeplata się z u¶miechem i ze wzruszeniem. To uroczysta chwila, kiedy po raz ostatni w pełnym składzie obecne s± z nami Klasy Trzecie Gimnazjum.

Czę¶ć artystyczna uroczysto¶ci przebiegała w klimatach wspomnień "Złotych Prze-bojów lat 2010-2014" przygotowanych przez uczniów klas III z udziałem rodziców pod opiek± p. Aldony Rumińskiej.

Uczniowie złożyli podziękowanie Wszystkim Nauczycielom, Dyrekcji Szkoły, Pedagogom, Specjalistom, Wychowawcom ¶wietlicy oraz pierwszym Przewodnikom życia - Rodzicom.
Podczas uroczysto¶ci Pani Dyrektor wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki i szczególne postępy w nauce oraz zachowaniu, a także za sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych i projektowych.

Zaszczytny, tegoroczny tytuł: Umysłu i Osobowo¶ci Roku uzyskała uczennica klasy III A Natalia Bieszczanin, która odbiła swoj± dłoń, tworz±c Aleję naszych szkolnych, zasłużonych Osobowo¶ci. Zostały wręczone również podziękowania i listy gratulacyjne Rodzicom.
Drogim Absolwentom naszej szkoły życzymy dalszego wzrastania w przekazywane warto¶ci: ambicji, odpowiedzialno¶ci, rzetelno¶ci oraz potrzebę poszukiwania dróg osobistego rozwoju, a także nieustannego budowania Człowieka w Człowieku, by "Być", a nie tylko "Mieć".

W górę